STOPKA I PRYWATNOŚĆ

Odpowiedzialność za treść:

ZSI - Centre for Social Innovation Ltd.
Linke Wienzeile 246, 1150 Wiedeń, Unia Europejska

Centrum Innowacji Społecznych (ZSI) jest instytutem badań społecznych przyczyniającym się do rozwoju i stosowania innowacji społecznych poprzez badania, edukację, koordynację sieci i doradztwo polityczne.

ZSI, Linke Wienzeile 246, A-1150 Wien, ec2.zsi@zsi.at, ++43 / 1 / 495 04 42 - 0 jest odpowiedzialne za planowanie, realizację i administrację domeną www.ec2project.eu.

strona www.ec2project.eu powinna w sposób wyczerpujący informować o działaniach w ramach projektu EC². Informacje zawarte w niniejszym dokumencie mogą ulec zmianie bez powiadomienia. W żaden sposób nie nadaje się ona do udzielania porad prawnych lub politycznych.

Projekt i wykonanie strony internetowej
Online Raketen - Webdesign, Online Marketing & Social Media

Zawartość strony została ustalona z dużą dokładnością. ZSI nie udziela jednak żadnych gwarancji w odniesieniu do tej domeny, w tym m.in. w zakresie poprawności, kompletności i aktualności treści, dorozumianych gwarancji przydatności handlowej i przydatności do określonego celu. ZSI nie ponosi odpowiedzialności za błędy zawarte w niniejszym dokumencie ani za szkody bezpośrednie, pośrednie, specjalne, przypadkowe lub wynikowe w związku z dostarczeniem, wykonaniem lub wykorzystaniem niniejszego materiału. W szczególności ZSI nie ponosi odpowiedzialności za zawartość jakichkolwiek innych stron internetowych, do których odwołuje się za pomocą hiperłączy.

Treści publikowane na stronie www.ec2project.eu są chronione prawem autorskim. Dokładamy wszelkich starań, aby szanować prawa autorskie innych osób.

Dane osobowe, takie jak na przykład nazwiska, adresy i konta e-mail, zostały zapisane tak dobrze, jak to możliwe, na zasadzie dobrowolności.

Stopka

Numer dotacji 101022565

Za treść niniejszej strony internetowej odpowiadają wyłącznie jej autorzy i nie musi ona odzwierciedlać opinii Unii Europejskiej.

Top